| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

Daca sterg o intrebare la care am dat funda unui raspuns, persoana respectiva isi pierde funda din colectie? big grin

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, funda rămane!

| zurick a răspuns:

Buna!
Nu funda ii ramane, daca ti-o stergea adminul atunci nu mai ramanea cu ea.
Ser ca te-am ajutat!

| alexs99 a răspuns:

Nu,persoana respectiva nu isi va pierde funda, pentru ca intrebarea nu va fi stearsa definitiv de pe site, ci va aparea ca fiind postata de un anonim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu poti sterge intrebarea ci doar anonimiza. Funda ii dispare doar daca este stearsa de admini.Mult noroc.

| Marius511 a răspuns:

Nu. Ii ramane funda. Doreai sa i-o stearga, as-i? big grin