| Alexoutza a întrebat:

Hey everybody! Atunci cand raspund la o intrebare, imi spune ca `Raspunsul a fost adaugat`, dar cand ma uit la rublica `Raspunsurile mele`raspunsul nu apare. Ce sa fac? Cum pot remedia aceasta problema? Multumesc anticipat!kiss

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Stai liniştită că răspunsul va apărea în rubrica "Răspunsurile mele" în 15-20 minute de la postare, nu ai ce să faci în această privinţă.Pa, pa.

4 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Initai si intai raspunsul tau trebuie verificat, apoi aprobat si dupa ce a fost aprobat va fi postat si va aparea si la tine!

| DrummerDreams a răspuns:

Poate nu apare tocmai atunci raspunsul tau la rublica. Incearca mai tarziuwinking poate atunci o sa iti apara. SUCCESwinking happy:d:p:*

| 0pufarinA a răspuns:

Nu este nicio problema, nu trebuie sa rezolvi nimic, raspunsul tau o sa apara dupa aprobare. Poti sa vezi daca a fost aprobatat dand un click pe,, raspunsurile mele".

| blueskydarkeyes a răspuns:

Sateapta.O sa apara dar mai tarziu.