| Energicool a întrebat:

Buna TPU mereu cand raspund la o intrebare a cuiva imi apare "Raspunsul tau nu poate fi adaugat" de ce?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Asigura-te ca ti-ai confirmat adresa de e-mail. Daca treci prin aceasta etapa si lucrurile in continuare nu sunt ok, asteptam mai multe detalii din partea ta pe contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, NU ţi-ai validat adresa de e-mail!

"15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

Trebuie să îţi accesezi contul de e-mail cu care te-ai înscris pe TPU şi acolo ai un link de confirmare ( dai click pe el )!

Sau, este o eroare de server ( şi eu mai păţesc uneori ).

Verifică în secţiunea "Raspunsurile mele" dacă apare răspunsul dat, sau dă "reload" la pagină şi vezi dacă răspunsul tău a fost postat la acea întrebare...

Dacă, totuşi, răspunsurile nu apar nici după câteva ore, atunci trimiţi un mesaj ( la Admina Cristina ) din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| Energicool explică:

Adresa e comfirmata.

| KenTPCforfree a răspuns (pentru Energicool):

Cu adresa e problema