| Sweet00Alice a întrebat:

Hey :* Poti sa scoti intrebari de la favorite? Ca am adaugat o intrebare fara sa vreau big grin (am vrut sa stiu ce face "adauga la favorite", ce? tongue )

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu poti. Toate intrebarile pe care le adaugi la "favorite" raman acolo (pana sunt sterse de pe site).

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Nu stiu, iti poti incerca norocul la CONTACT:http://www.tpu.ro/contact! Incearca sa ii convingi pe admini sa o scoata de acolo.
Bye!

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Nu prea pot fi sterse intrebarile care au fost bagate la intrebari favorite.Dar daca ai foarte multe intrebari la favorite poti incerca sa scrii un contact si poate se va putea face ceva.