| νєησм a întrebat:

HEY salut, de ce nu mi se vede poza de la profilcrying? Cum sa o fac sa se vada? Ajutati-ma!sad. Voi o vedeti? Ca eu dau Vizualizare Profil si imi arata profilul meu dar nu imi arata poza pe care am pus-o. Cel care ma va ajuta ii dau funda multumesc mult.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştit/ă! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

5 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

In poza e ceva ce seamana cu un cap gri cu rosu cu niste scobituri prin el.mai are si niste cornite rosii.iar sus daca am vazut eu bine scrie redevd.este adevarat? a si fundalul este negru iar pe jos in partea stanga putin rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni, pe la ora 11, va fi actualizată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și stupidul pentru ce l-am luat? Am dreptate! Atunci se va actualiza!

| IM5 a răspuns:

Pai eu ti-o vad...eu stiu ca dupa ce o pui trebuie sa astepti ceva ca aceste date sa se aprobe ceva de genul, dar eu ti-o vad

| νєησм explică:

Daca o vezi tu, spune ce reprezinta? Adica ce e in poza mea.