| Pufuleteeeee a întrebat:

am vazut la unele profiluri ca imaginea pusa se misca asa ca am dat un search pe google si am gasit cateva imagini "miscatoare" dar cand le pun ca poza de profil nu functioneaza ca si celelalte...cum pot sa fac sa imi fie si mie animata asa imaginea? fundita + vothappy!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
@NOname La mine se misca si la intrebari si la raspunsuri si bine inteles la profil!
@Evolution Nu ai vazut la nimeni?=))
Sa va spun mai multe despre aceste imagini:
Admin`ul site`ului a facut ca pe site sa mearga imaginile gif, dar sa fie de o marime mai mica.
Un utilizator TPU a incarcat poze pe megaupload si toate merg pe TPU!
Intra aici http://www.megaupload.com/? d=LLJJ4T11 si descarca~
Numai bine si sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU aceste imagini se misca doar pe profilul utilizatorului, nu si la raspunsuri sau intrebari.

| Evolution a răspuns:

Animaţia la o imagine se poate doar dacă are extensia.gif. eu n-am văzut la nimeni straight face ownerul de la TPU nu cred că a apus să se poată ''mişca'' imaginea respectivă happy

| Kίđđίєױ a răspuns:

Hvvbjbnvkgfvnfvvfgn