| HighByTheBeach a întrebat:

Cate zile trebuie sa astept pana imi va aparea avatarul nou pe profil? Funda la primul raspuns

Răspuns Câştigător
| LaurenSmith a răspuns:

Ciao, @ஜMysteriousGirlஜ!
"Poza ta va aparea peste tot pe site abia dupa ce va fi aprobata de un admin, in 24 de ore."

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În mod normal, o zi sau câteva ore.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În maxim 24 de ore.
O seară plăcută.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca mai sigur maine dimineata.
O seara bunahappy

| alexs99 a răspuns:

Pana iti va aparea noul avatar la profil trebuie sa astepti 24 de ore.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Ţi s-a actualizat, am observat, se va aproba în maxim 24 de ore, câteodată chiar în 5 minute, dacă nu înseamnă că nu este o poză adecvată.
Seara bună!

| HighByTheBeach explică (pentru LeMousiqe):

Pai am pus poza... si peste 5 min. mi s-a actualizat. Merci oricum de raspuns

| Iubibilăă a răspuns:

O zi
Pa, pa.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Trebuie sa astepti 24 de ore pana iti va aparea poza de profil.O zi frumoasa sa ai

| Chαяtreux a răspuns:

Mai putin de 24 de ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In 24 de ore, iti va aparea poza de profil.
Te pup!

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna happy

| XTreme00 a răspuns:

24 de ore-maxim
Cateva ore-minim