| papymeu a întrebat:

cum pot sa fac mai multe puncte? fundita la cel mai rapid si cel mai corect raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
De fiecare dată când postezi un răspuns, primeşti un vot sau o fundiţă primeşti un număr de puncte.
O fundiţă=100 puncte
un răspuns=50 puncte
1 vot de folositor/inteligent/amuzant=1 punct
Eşti punctat în plus dacă răspunsul pe care îl dai este printre primele.
primul răspuns=+50puncte
răspunsul al doilea=+40puncte
răspunsul al treilea=+30puncte
răspunsul al patrulea=+20puncte
răspunsul al cincilea=+10puncte
Întrebările nu se punctează.
Aşadar:fii activ, fii pe fază, oferă informaţii utile celorlalţi şi stai să zicem... minim 2-3 ore pe TPU într-o zi, iar punctajul tău o să fie mare.
Succes şi spor la treabă!

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce ar fi să citeşti regulament http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai de indeplinit 3 conditii: sa raspunzi la cat mai multe intrebari, sa raspunzi cat mai repede, daca se poate chiar primul si sa dai cele mai bune raspunsuri, preferabil sa fie declarate castigatoare. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin activitatea constantă pe site și multe răspunsuri inteligente/folositoare îți aduc și fundițe nu numai puncte.
Succes!
Pa, pa.

| Dia a răspuns:

Faci multe puncte daca esti activ pe site-ul TPU, daca postezi intrebari si raspunzi corect la intrebarile celorlalti, si ei iti dau funda, sau iti voteaza intrebarea. Sper sa faci multe punctee happy.
funda? puppy dog eyes

| winter a răspuns:

Pune si foarte important raspunde la cat mai multe intrebari

| DJRocker a răspuns:

Trimiti cat mai multe raspunsuri sau intrebari.Nu sunt sigur daca si intrebari dar raspunsuri sunt sigur ca primesti puncte.

| Whitewolf a răspuns:

Raspunzi la cat mai multe intrebari