| coralia_5862 a întrebat:

De ce nu se mareste numarul de puncte? si da, da am raspuns corect si rapid big grin please funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul de puncte nu se acumuleaza imediat la punctaj, ci in jurul unei anumite ore(site-ul, deci si punctajul, se actualizeaza cam de 2 ori pe zi). Pana maine va fi vizibil la profil noul punctaj.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Asteapta 5-10 minute. In momentul asta, site-ul merge putin mai greoi.

| noktambul a răspuns:

TPU nu este un site de jocuri la care sa faci puncte fiind in competitie cu altii! Pe TPU intri daca poti da un sfat cuiva, sa iti exprimi o parere, sa cauti o rezolvare la o problema personala. Nu ca sa acumulezi puncte!

| Pisicuța a răspuns:

Asteapta, o sa se mareasca.

| Amy a răspuns:

Pentru ca punctajul se calculeaza la un anumit interval de timp, nu imediat ce ai dat raspunsul.stai linistita, caci mai tarziu vei vedea ca ai punctajul marit...
funda?

| FetitzaCuOchiiCapruy a răspuns:

Pai se mareste in timp de la o repornire a PC-ului la alta! funda?