| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Dc nu imi apare avatarul? I don't want to see

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Buna, daca esti nou sau tiai pus poza noua nu de mult atunci nu-ti fa griji o sa apara doar ca putin mai tarziu poate maine ori poimaine, este o problema dea siteului de aia dureaza dar va aparea...noi iti vedem poza micuta de linga intrebari ori raspunsuri dar ca sa apara la profil va trebui s astepti...succese

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştit/ă! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

| annkaa a răspuns:

Ba da iti aparetongue

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Thx guys!big grin

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Acuma il vad si eu!

| AnnaDee a răspuns:

Eu il vad. Dureaza ceva timp, cateva zile ca sa-l vezi si tu. Eu il vad happy

| xAbb a răspuns:

Apare laughing

| ZoZoHeart a răspuns:

Mie imi apare, e unul cu Mega Deth.Tie nu iti apare pentru ca l-ai pus recent.Mai asteapta pana maine.Atunci va merge :d
Asta e TPU si il poti schimba ~!

| Hulya a răspuns:

Schimba-l, si astepta un timp happy. Ca asa imi facea si mie.
Succes :].