| Juviia a întrebat:

De ce cand raspund/pun o intrebare mi se vede poza si cand intru la profil nu se vede..ma puteti ajuta?(scuzati daca am gresit categoria)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Abia ti-a facut contul si poza trebuie aprobata de admini...
Ai rabdare...

Mi-am modificat avatarul. De ce nu imi apare?
Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.
Mai multe informatii despre TPU, gasesti in acest link.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
O seara buna :)

| Juviia explică (pentru caramela):

Ms happy

| caramela a răspuns (pentru Juviia):

Cu placere happy