| symylove a întrebat:

de ce nu merge sa raspund la intrebari?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă ai confirmat adresa de e'mail atunci clar este vorba de o defecţiune tehnică, ceva. Şi mie mi se întâmplă să nu'mi apară cadranul unde postez răspunsul. Dacă nu funcţionează în continuare, trimite un mesaj adminilor la "contact".
Succes!

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Nu ai adresa de e-mail nu este confirmată sau te-a reclamat cineva

| βιάήćάβάά a răspuns:

Bună!

Nu merge să răspunzi la întrebări deoarece nu ai adresa de e-mail nu este confirmată.
Pentru a confirma adresa, intră la
"Editare profil". Sub adresa de e-mail care este introdusă, vei vedea e următorul text: "Nu ai adresa de e-mail confirmată. Click aici să îți confirmi adresa." Apasă pe cuvântul "AICI" (oranj). Acum îți v-a spune că a trimis link-ul pentru confirmare. Pe adresa cu care te-ai înregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma (ar fi bine să verifici și în SPAM)

Atenție!

E-mailul nu ajunge imediat, ci în câteva ore/zile. Deci, dacă nu îl primești în maximum o săptămâna, înseamnă că adresa pe care ai introdus-o este invalidă/incorectă.
O zi frumoasă!