| RoxiiSalii a întrebat:

poate sa imi spuna si mie cineva de cand vreau sa dau un raspuns si apas pe butonul raspunde nu merge sa raspund?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Confirmă-ţi adresa de mail şi încearcă şi un alt browser.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, NU ţi-ai confirmat adresa de e-mail!

Ar fi trebuit să primeşti un e-mail de confirmare a contului ( trimis "instant" de serverul TPU )!

Teoretic, trebuie să îţi accesezi contul de e-mail cu care te-ai înscris pe TPU şi acolo ai un link de confirmare ( dai click pe el, NU trebuie să trimiţi nici un mesaj )!

Verifică şi în folderul de "Spam"...

"15. De ce nu mai pot posta intrebari si raspunsuri?
Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#15

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să găseşti/primeşti acel e-mail, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Pentru a raspunde unei intrebari puse de un alt membru al TPU este suficient sa dai click pe butonul portocaliu "Raspunde!" din dreptul intrebarii respective. In cazul in care intrebarea respectiva inca nu a primit niciun raspuns, butonul va afisa textul "Raspunde primul!", pe fundal rosu. Daca nu esti logat, ti se va cere sa te loghezi sau sa optezi pentru crearea unui cont pe TPU.ro, iar raspunsul tau va fi atribuit acelui cont. Dupa aceasta, formuleaza raspunsul si da click pe "Raspunde".
Comfirma-ti adresa de E-mail iar dupa te poti bucura de raspunsuri multe.

| pufuletziii a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Scrie ca raspunsul nu poate fi adaugat. Trebuie sa astepti putin, isi revine.

| RevinD a răspuns:

Restart pc / refresh la pagina
happy