| MusicIsTheAnswer a întrebat:

Buna TPU.
Help.Am o problema cu site-ul TPU.
De fiecare data cand vreau sa raspund la o intrebare dau raspunde si apas pe butonul Doresc sa o public dar nimic.Sta pur si spimplu nu se incarca nu face nimic.De asemenea inainte aveam un buton dupa fiecare raspuns dat de membru(Raspunde)si nu-mi apare acum deloc. Aveti idee de ce?

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Stefania!

Pentru a te putea ajuta, avem rugamintea sa ne trimiti pe contact@tpu.ro mai multe detalii despre situatia cu care te confrunti, alaturi de cateva print screen-uri si sa ne transmiti ce sistem de operare si browser folosesti.

Alexandra - TPU