| Elleyes a întrebat:

Heyy! Observ ca nu apare ce raspund la intrebari.Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Postările noastre nu sunt afișate în timp real, ci apar cu o mică întârziere (5-20 de minute). Trebuie să ai puțin răbdare.

Iar tu fiind nou pe site, ești încă în "perioada de probă și acomodare", așa că postările tale necesită aprobare și se vor afișa ceva mai greu.

Și apropo, confirmă-ți adresa de mail, dacă încă nu ai făcut-o, ca să nu întâmpini probleme pe viitor.
Succes.

1 răspuns:
| Pietonu a răspuns:

Trebuie sa se actualizeze si o sa apara FUNDA?