| Ralucaaa6 a întrebat:

Nu mai raspunde chiar nimeni la nicio intrebare? Am pus adineauri o intrebare si nimic...in plus de ceva timp nu prea vad raspunsuri la intrebari.Ce se intampla?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da,am observat si eu ca nu prea mai raspunde lumea la intrebari. sad Dar sa stii ca asta vara erau mai multe raspunsuri, acum cu scoala, facultatile, poate si serviciul unii, nu mai au timp si poate chef sa raspunda sad. Raspunsurile se vad dar apar cu intarziere uneori.Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că site-ul merge ca *censored*, iar dacă administratorii nu se " stresează " cu el, nici noi n-o să ne " stresăm " cu răspunsurile.

| oliviaaa a răspuns:

Nici eu nu imi dau seama, am pus 5 intrebari si nici macar un raspuns, ma mira faptul asta. chiar nu mai stiu