| Dragonel a întrebat:

Hi TPU! Stiti cumva cine e pe rank 1 pe siteul TPU? FUNDOI

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Brigaela http://www.TPU.ro/useri

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este @Brigaela.
Pa, pa.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună! E Brigaela :D
http://www.TPU.ro/utilizator/wgem
Sper că te-am ajutat :)>-.

| push2gl a răspuns:

2094477 puncte
Brigaela

| davidtm a răspuns:

Salut dai sus acolo la "comunitatea"
si o sa vezi.
funda?

| asjkldfg a răspuns:

Brigaela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Pe rank 1 este Brigaela http://www.TPU.ro/utilizator/wgem are 2094477 puncte, 23433 vezi raspunsurile și 3585 raspunsurile castigatoare, baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Brigaela http://www.TPU.ro/useri fundita?

| COD ROSU a răspuns (pentru anonim_4396):

La intrebarea asta se da fundoi, nu fundita laughing Si pentru asta trebuie sa postezi si toate raspunsurile castigatoare ale Brigaelei, nu numai numarul lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru COD ROSU):

Buna! Nu am atat imp care sa il irosesc pentru a scrie la o intrebare tampita,el putea gasi raspunsul si singur, plus de asta zice ca da fundoi, eu nu vad funda.

| COD ROSU a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai atat timp, dar totusi irosesti ceva pentru o intrebare tampita. De ce raspunzi daca consideri ca este o intrebare tampita?
Tu ai cerut fundita, eu ti-am spus ca da fundoi...ce e greu de priceput? Totusi cred ca la intrebarea asta ai ratat fundoiul. Trebuie sa ceri in alta parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru COD ROSU):

Fiindca poate pot influenta perdoana spre bine si daca vorbeai despre intrebarea mea ca este tampita, GRESESTI este o intrebarea prin care eu imi exprim suferinta, bafta!

| COD ROSU a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum poti influenta in bine o persoana care tu consideri ca pune intrebari tampite, cersind "fundita"? De ce este tampita intrebarea?
Vorbim strict de aceasta intrebare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru COD ROSU):

Întrebarea este așa.fiindcă și singur/ă putea găsi răspunsul foarte ușor și nu are legătură cu tptul despre TPU + de asta dacă îi aduc această critică constructivă îl pot influența să muncească puțin pentru un lucru neinsemnat ca ăsta și să pună întrebări care chiar îl ajută pe TPU altfel lumea și-ar putea bătea joc de el.

| COD ROSU a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nici intrebarea asta nu are legatura cu totul despre TPU, atunci cu ce are legatura cu gastronomia? Poate baiatul chiar nu stie cum sa se uite sa vada cine este rangul 1 si a intrebat.La asta nu te-ai gandit?
Si care este acea critica constructiva de care vorbesti? Nu am vazut decat un link copy/paste dat de tine pe care dai un simplu click iti apare userul de rang 1 si apoi vii cu alta postare si ceri fundita.