| Eucarmen a întrebat:

Imaginea de profil.
Atunci cand dau la editare profil si incarc o imagine imi apare ca s-a incarcat, dar cand dau la vizualizare profil nu imi apare imaginea. De ce?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La intrebare ai imaginea. Problema tine de programul TPU, care functioneaza cu rateuri in ultimul timp si cu intarzieri destul de mari. Cred ca pe maine dimineata o sa ai imaginea si la profil. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dureaza putin pana va fi vizibila imaginea pe site(poate dura in jur de 2 zile).