| nistorpetru98 a întrebat:

Salut as vrea sa imi schimb imaginea de la profil am incercat sa intru la editare profil am dat click pe imagine si imi aparea salvare/vizualizare imagine cine ma piate ajuta

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Dai click pe "Editare profil" din chenarul portocaliu din stanga paginii. Te duci la "Selecteaza imagine profil" si dai click pe "Rasfoire...". Alegi imaginea pe care o doresti, dupa care dai click pe "Salveaza profilul". Gata

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca ai urmat acesti pasi(Uita-te in stanga si o sa vezi un chenar portocaaliu unde scrie vizualizare profil...Acolo apesi pe Editare profil. Dupa ce ai accesat o sa vezi mai jos ca iti apare rasfoire... apesi acolo, iti cauti o poza si mai jos apesi pe salveaza profil!), dar poza nu iti apare trebuie sa mai astepti si o sa vezi ca mai devreme sau mai tarziu iti va aparea!