| marinamarina03 a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva de ce nu pot pune poza la profil?

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestiwinking
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Setarile contului meu (in stanga), Selecteaza imagine de profil si apoi rasfoire. Ea va fi verificata de un admin si va apare abia dupa 24 ore.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a putea seta/schimba poza, intri în secţiunea "Setarile contului meu" din grila portocalie ( vezi în stânga ), acolo ai "Selecteaza imagine profil", dai click pe "Răsfoire" şi cauţi în Pc poza dorită de tine, o selectezi şi dai Ok.

"Poza ta va aparea peste tot pe site abia dupa ce va fi aprobata de un admin, in 24 de ore."

"Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/ " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

In stanga site-ului ai Setarile contului meu, dai click acolo, selectezi imaginea dorita ( click pe Rasfoire ) si dai Open happy, iar ea se va schimba in maxim 24 de ore dupa ce va fi aprobata de o admina.

| LTAA a răspuns:

Poza introdusa are nevoie de maxim 24 ore inainte de a fi publicata pe TPU. In acest timp, adminile verifica poza, pentru a nu contine obscenitati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poza are nevoie de maxim 24 ore inainte de a fi publicata pe TPU. In acest timp, adminile verifica poza, pentru a nu avea obscenitati.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna, nu poti deoarece dimensiuniile imaginii sunt prea mari.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Hei!
Păi prima data uita-te in stânga şi îţi va aparea Setarile contului meu acolo dai mai jos până unde scrie Alegeţi fişierul, iar apoi tu vei răsfoii prin fişiere şi îţi vei alege o poză, dar nu trebuie să fie prea mare in dimensiune.
Poza va fi aprobată de către un admin in 24 de ore.
Răspuns din Întrebări Frecvente
Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola).
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02
Sper că ţi-am fost de folos.