| Deyutza1997 a întrebat:

Imi spuneti si mie care este mai bine un telefon cu tastatura qwerty sau un telefon cu touch screen... dau funda...si inca ceva este bun telefonul nokia c3? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&biw=1024&bih=677

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E foarte tare tel pentru messenger si internet, vreau sa mi-l iau si eu anul asta, ca e cel mai ieftin cu wireless bun.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O fi bun, dar nu inteleg ce cauti cu aceasta intrebare la "Totul despre TPU". Ai gresit categoria.
Reposteaz-o la "Tehnologie"! Acolo vei gasi raspunsul (cel bun) mult mai repede.
Succes!

| CoolGirlMary a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei SamsungCorby este mic are touch poti intra pe internet poti castiga si la loto cu el!

| Biiiib a răspuns:

Iti recomand LG gt350 e qwerty si touch