| RoxxuInna a întrebat:

Care telefon credeti ca e mai bun:
NOKIA 5200: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:0&biw=1024&bih=677

SAU

Sony Ericsson i500: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&tx=19&ty=72

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nokia cu siguranta!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Sony Ericsson i500 love struck.

| LoL a răspuns:

E foarte misto si bu si Sony Ericsson dar tot cea mai buna marca este Nokia

| remusbb a răspuns:

Nokia

| NebuniKkdeea a răspuns:

Sony ericsson i500, e super arata belea are memoria foarte buna e rezistent chiar daca il scpapi de o mie de ori tot e calumea la sonor e supeer belea ca se aude tare, camera ce sa mai zic de ea ca face niste poze superbe si in rest nu e greu sa umbli pe el e foarte tare precum Nokia de exemplu daca l-ai dat odata pe podea s-a dus toata memoria...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony ericsson i500 imi place mai mujlt, ...si este foarte rezisten,.am avut si l am scapat de cateva ori de la balcon si nu a avut nimic... funda?