| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare si pentru admini! Credeti ca ar trebui facuta categoria "Fotbal"?

6 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu.Există deja categoria "Sport".

| Eღilia62 a răspuns:

Exista deja categoria "Sport".Nu e nevoie de categoria "Fotbal", pentru ca fotbalul face deja parte din sport.

| denyiuly a răspuns:

Buna!
parerea mea este ca nu ar trebui sa se faca o astfel de categorie, deoarece exista categoria ''Sport'', iar acolo poti sa iti postezi toate intrebarile legate de fotbal.deci NU.La revedere!

| Francesca17 a răspuns:

Buna happy!
Ar Fii o idee Buna,dar,,Fotbalul" este unul dintre cele miile de Sporturiwinking, nu poate fii numit categoriewinking!
Deja exista Categoria Pentru Toate Sporturile Numita,, Sport"!
Numai BINE love struck!
Sper ca ti-am fost de folos big grin!
Fundaa puppy dog eyes?

| FataCuDouaFete a răspuns:

Buna,si eu cred la fel ca ceilalti utilizatori care au raspuna, exista categoria „sport„, nu are de ce sa mai fie si „fotbal„ fiindca fotbal nu e categorie.Ar insemna sa vorbim in acea categorie numai despre fotbal, de in mare pare un fel de „categoria baietiloe„, sincer nu ar merge! Bafta!

| Razvan5769 a răspuns:

Este categoria sport, acolo poate gasesti ce ceva de fotbal.