| AlexandruChiser a întrebat:

Junior >- Senior. Din cate am citit, pentru a deveni Senior trebuie sa ai o vechime de cel putin 7 zile + 100 de raspunsuri. Ei bine, am primit un mesaj de la cineva care are doar 46 de raspunsuri, si nu ii pot trimite mesaj deoarece primesc o avertizare: "doar statutul de senior..." Ma poate lamuri cineva? happy

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

înseamnă că are setat să primească mesaje doar de la membrii seniori!
îi poţi zice public la o întrebare de a lui să seteze dând la "Editare profil" că vrea să primească mesaj de la toţi utilizatorii TPU!
http://i.imgur.com/5SVU3.png

1 răspuns:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Acel utilizator are setat sa primeasca mesaje numai de la membri seniori, iar pentru a deveni senior trebuie sa ai o vechime de cel putin 10 zile si 100 de raspunsuri.