| AndreeaDeea98 a întrebat:

Cum pot devenii de la statutul de junior senior? Cate fundite si raspunsuri imi trebuie. Dau fundita !

Răspuns Câştigător
| Joey95 a răspuns:

10 zile vechime pe TPU si 100 de raspunsuri date! happy

5 răspunsuri:
| maite13 a răspuns:

Minim 10 zile de la crearea contului si minim 100 de raspunsuri http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| Furnicutza a răspuns:

100 de raspunsuri date si 10 zile vechime in TPU.

| LauncherS a răspuns:

Ai nevoie de 100 de raspunsuri, indiferent ca sunt corecte sau nu, si vechime de 10 zile de la creearea contului, Funditele nu conteazawinking

| AndreeaDeea98 explică:

Va multumesc!

| NyKo_Nicholas_1997 a răspuns:

Iti trebuie 10 zile vechime pe acest site si trebuie sa ai 100 de raspunsuri la intrebari nu conteaza daca sunt bune sau rele da sa le dai. Sper sa nu iti uiti contul laughing)