| YoYoJuSt4U a întrebat:

La cate fundite ajung utilizator Senior?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri (nu contează, dacă mai sunt şi câştigatoare printre ele sau nu) şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

| blueangel99 a răspuns:

Nu îţi trebuiesc funde. Îţi trebuie 100 de răspunsuri şi 10 zile pe site.

greece12
| greece12 a răspuns:

La niciuna!
Ca sa ajungi membru Senior, trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la deschiderea contului tau.
Fundele astea au devenit o obsesie vad!

| Neimportant a răspuns:

Nu conteaza nr de funde, conteaza doar sa ajuti Comunitatea TPU cu 100 de raspunsuri si sa ai 10 zile de la data inregistrarii. Bafta!

| Eღilia62 a răspuns:

Nu conteaza numarul funditelor.Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la inscriere.

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu conteaza numarul de fundite.Trebuie sa ai minim 10 zile de vechime pe TPU si minim 100 de raspunsuri date(nu neaparat castigatoare). Bafta!

| Dash a răspuns:

Nu conteaza cate fundite ai. Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari. Asta-i tot.

| zdrangoi a răspuns:

Nu conteaza fundele.
trebuie sa ai 10 zile vechime si cel putin 100 de raspunsuri.

| Anonymus314 a răspuns:

100 raspunsuri(castigator sau necastigator) si 100 puncte

| AoiTori a răspuns:

Nu conteaza nr de funde! important e sa ai 100 de raspunsuri

| Ank02 a răspuns:

La 100 raspunsuri