| αlεxTzure a întrebat:

La cate puncte trec de la gradul de junior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

100 de răspunsuri şi 10 zile de logare!
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

2 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Nu contează minimul de puncte. Știi, se acordă puncte și pe ce loc ai răspuns la întrebare, deci nu contează câte puncte ai. Contează doar să ai 100 de răspunsuri în 10 zile de la înregistrare. Apoi, este foarte greu să devii următorul grad, adică de 'expert TPU'. Sunt foarte puțini experți TPU, să știi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza numarul de puncte.Trebuie sa ai 10 zile pe TPU si minim 100 de raspunsuri.Mult noroc.