| anonim_4396 a întrebat:

La notificari, imi apare ca cineva mi-a raspuns la o intrebare importanta pentru mine, dar, cand am dat click, nu imi dadea raspunsul. Pe site imi apare fara niciun raspuns, la raspunsuri primite niciun raspuns primit la acea intrebare, insa la intrebarile mele, imi apare ca am primit un raspuns. de ce si cum fac sa vad raspunsul?

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Trimite mesaj la TPU.ro asa am facut si eu, si vad ca s-a rezolvat.E ceva de la ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai rabdare o sa il vezi, dureaza

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Şi eu am mai păţit astfel de situaţii, dar s-a remediat de la sine, răspunsul apărând mai târziu ( după vreo 30 minute ).

Serverul este puţin mai lent :(
Se "mişcă" destul de greu şi, din acest motiv, răspunsurile/notificările apar mai târziu.

Eventual, să REVI la acea notificare peste 30-60 minute ( în acel interval ar TREBUI să apară mesajul dat de acel user ).

Dacă, totuşi, situaţia NU se rezolvă şi răspunsul respectiv nu apare nici după 1-2 ore, atunci este o eroare de server :(

Poţi trimite un mesaj la Admini, din secţiunea "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.