| Reyskate99 a întrebat:

La o intrebare, dupa cat timp apare primul raspuns?

Răspuns Câştigător
| Bot a răspuns:

Raspunsul pe care l-ai primit apare dupa aprox 5 min

9 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Dupa 5 - 10 min happy

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Dupa 5 minute

| ImHereForYou a răspuns:

Dupa 5-10 min daca sut eu on

| camy417 a răspuns:

Dupa 15 min la mine e deja aparut

| hatze a răspuns:

Dupa 30-60 minute! cam asa

| Reyskate99 explică:

Ba c8ii retard, eu nu zic dupa cat timp primesc raspns ci dupa cat timp se vede raspunsu pe care deja l-am primit

| TheLegion a răspuns:

Nu sti niciodata depinde de cat de grea este intrebarea de exemplu am pus o intrebarea toamna trecuta si inca are o raspunsurirolling on the floorsi continua tot asa

| ℓαℓу1999 a răspuns:

Aaaa,api dupa cateva secunde,minute,ore,zile, luni, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conteaza si ce intrebare pui
Daca pui o intrebare grea este posibil sa nu primesti raspunsuri
De obicei raspunsurile apar si dupa dificultatea intrebarii sau dupa categoria aleasa
Nu stii sigur cand primesti un raspuns la o intrebare poate dura mult sau putin timp
Bafta!