| Alien1 a întrebat:

Ma costa sa imi fac cont pe TPU.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu te costa nimic, doar sa ai timp de pierdut ajutand comunitateawinking
O zi buna sa aihappy

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU te costă nimic, este GRATUIT!

"40. Postarea de intrebari si raspunsuri e gratuita?
Navigarea pe site-ul Toti Pentru Unu este complet gratuita. Telul TPU este sa ofere utilizatorilor sai un spatiu unde sa se simta liberi sa discute despre chestiuni care ii preocupa si sa isi ofere sprijin reciproc, fara a pretinde recompense materiale pentru aceasta. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#40

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Timp,experienta si satifacatia ca ai ajutat pe cineva
Bani NU.

| Jipa95 a răspuns:

Dar contul acesta dupa care ai pus intrebarea, a trebuit sa platesti ceva? rolling on the floor

| Inception a răspuns:

E free, nu te costa nimic.

| StarKiss a răspuns:

Nu. E free!