| ingerashingerash a întrebat:

Mi-am facut cont de cateva zile si nu mia mai tr nimeni emailul am dat de multe ori pe aceea retrimite emailul dar degeaba
? funda ! ce pot sa fac credeti ca e din cauza ca emailul meu nu e cu yahoo ci cu rockmail ?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu este nici o problema cu email-ul tau dar vad ca ai contul activat odata ce ai postat o intrebare cu numele tau.Nu mai trebuie sa faci nimic, este OK! Acum poti sa raspunzi sau sa pui intrebari pe site.
Repet ->Contul tau este activat.
Bafta!

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Bine ai venit în comunitatea TPU.ro!
Deja ai primit răspunsurile de la Alexandra (TPU.ro), și de la neluL.
Sper să te acomodezi aici, alături de noi, în scurt timp.
Spor la răspunsuri!

| TPU.ro a răspuns:

E-mail-ul tau nu a fost inca confirmat. Verifica si casuta ta de spam. Daca problema persista, scrie-ne pe contact@TPU.ro

Alexandra - TPU

| 123branzapute123 a răspuns:

Contul tau este activat.