| anonim_4396 a întrebat:

Mi s-a refuzat o intrebare in care intrebam niste chestii personale, dar persoanele care injura alti oamenii tot legat de chestiuni personale de ce nu sunt banate pe site? sad

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce intrebare? sunt curios

| sierra1 a răspuns:

Raportează și tu întrebările care nu sunt în concordanță cu cerințele TPU

| LPCTSTR a răspuns:

Poți oricând să le spui moderatorilor prin Contact TPU ( https://www.tpu.ro/contact ) ori printr-un mesaj profilului lor de TPU ( www.tpu.ro/user/tpu ).