| pumpkinky a întrebat:

Deci o intrebare :

In spitalele din US nu ai acces la site-uri porno? Sunt banate pentru a proteja copii?
Stiti ceva de asa ceva?
Tot am google-uit dar nu gasesc nimic despre asa ceva laughing)

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mda, e o temă de dezbatere fundamentală de altfel... Tu ai acces?

| minrest a răspuns:

Sunt foarte probabil banate, oamenii sunt foarte preocupati de puritate sexuala... a altora; stiu de exemplu ca in azilurile de batrani din SUA sexul intre pacienti este interzis; mare porcarie sa interzici asa ceva. Oricum, poti sa iti pui porno pe telefon.

| Plato a răspuns:

Cine e internat si are chef de pornache? Se presupune ca esti bolnav.

| pumpkinky explică:

Numai la subiect nu raspunde nimeni...
Da de ce te intereseaza? da de ce ar avea lumea chef de pornache?
Ce-s astea oameni buni? Raspundeti direct la intrebare daca stiti, daca nu...nu

| doctorandus a răspuns (pentru pumpkinky):

Nu stiu, daca ai abonament la Usenet probabil ca nu ti-l blocheaza. Bagi un dnscrypt ca sa ocolesti DNS-ul.

| Toteu78 a răspuns:

Pe bune, sunt curios : de ce pui întrebarea asta? Da oricum ca să îți spun despre americani, sunt atât de moraliști (falși) că te ia poliția la rost pe plajă dacă te duci cu fetița ta de 5 ani dezbrăcată. Aproape te arestează. Ca să nu mai vb de difuzări de matrial pornografic in locuri publice.