| anonim_4396 a întrebat:

MI se pare mie s au site ul acesta in ultima vreme sa umplut de reclame inervante si sacaitoare...cu niste imagini de a dreptul Horrorlaughing)

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Nu esti singurul. Se pare ca Stela cam someaza iar raportarile nu au sens

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu! Site-ul e plin doar de agramati care nu sunt capabili sa scrie 10 cuvinte fara sa faca 5 greseli. In rest, toate bune si la vara, cald.

| aliceinchains a răspuns:

Nu, nu! Site-ul s-a umplut de reclame ENERVANTE, "inervante" nu Trebuie să câștige și ei niște bani, nu? tongue

| VadTot a răspuns:

Si noi ce castigam?

| Ciprian a răspuns:

Nu ti se pare. Chiar asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te excita aceste reclame sau de ce le consideri "inervante"?