| croissant a întrebat:

Ce parere aveti despre videochat? In ultima vreme am vazut foarte multe reclame...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Si ceea ce au inventat barbati ce este? Asa numita casatorie? Femeia fiind sclava barbatului, dar asta e ok, cat despre video nu ma intereseaza, nu mi as lua o iubita care face asta, asta nu inseamna ca sunt pro sau contra

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Apucă-te dragă, ce contează că ajungi un obiect de făcut laba și te pui în ce poziții vor toți libidinoșii? măcar bani să fie dacă mândrie și respect de sine nu.

| CristianCRS a răspuns:

Am vazut ca se promoveaza destul de agresiv in ultima vreme si se incearca formarea unei imagini de meserie "decenta si de viitor", sa fim seriosi este o meserie pe o treapta mai jos de prostitutie, "femeile idependente si pline de bani" se dezbraca si isi introduc chestii in toate orificiile pentru a tine tot felul de disperati in fata monitorului. Posibil sa se faca bani multi dar toate au un cost. (Este doar parerea mea, nu inseamna ca este si buna)

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca activitatea de videochat in ultimii ani este practicata pe scara din ce in ce mai larga si a devenit o adevarata ''industrie'' cu raspandire planetara, prin care se castiga sume mari de bani, exprimarea parerii in aceasta privinta poate fi apreciata ca fiind si tardiva dar mai ales cu totul inutila fiindca cuvintele noastre in actuala starea de fapt pot fi considerate lipsite de sens. Vorba proverbului : ''Exista riscul de a te uda, atunci cand incerci sa te pisi contra vantului''. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o injosire a femeie. Este un fel de prostitutie online, te dezbraci pentru ca iti zice unu si altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna, măcar scot un ban cinstit din asta, nu ca toate sclifositele care își arată bucile și corpul pe social media. Pe gratis.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă, într-un fel ai dreptate rolling on the floor da și alea fac bani din Instagram oricum, deci sunt tot videochatiste sub acoperire, că doar ele „pozează artistic" laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ies bani mulți dacă arăți bine dar poți fi văzută și de către cineva cunoscut sunt fete ce fac 5000 de $ pe luna sau făceau... Acum te ai resemnat cu băieții și vrei sa te apuci de videochat. Hmm mai ști poate îți găsești acolo iubirea vieții laughing

| brokxy a răspuns:

Nu stiu unde am auzit ca unele merg sa lucreze la studio, gen tot ok online si DUPAAAAA Sunt trimise pe centura, nu stiu cum le forteaza sau le manipuleaza sa mearga si pe centura, li se dau droguri? Nu stiu. Dar stiu ca am vazut undeva a zis o femeie care a lucrat acolo ca este foarte riscat si nu trebuie sa ai incredere in firmele astea

| Killa3463 a răspuns:

Este ca prostitutia, este usor, castigi bani dar depinde de tine!

| queneen a răspuns:

Nu mi se pare o rusine sa faci videochat atata timp cat nu omori pe nimeni si nu dai nimanui in cap. se pot face foarte multi bani doar stand in fata ecranului si aratandu ti parti intime fara sa ti se vada fata doar daca vrei