| ALex_5652 a întrebat:

Mi se pare numai mie, sau TPU nu mai este site.ul de dinainte? Mi se pare ca nu mai este la fel de serios

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma cred ca a fost neserios dintotdeauna. Problema e ca pe zi ce trece e tot mai greu sa cauti intrebari bune, care solicita ajutor real, ori un sfat, o opinie asupra unei idei aparte.
De asemenea, administratia site-ului nu se implica absolut deloc emotional in aceasta comunitate. Nu face decat sa taie si sa spanzure ceea ce ar parea daunator, aparent, asta cu interese proprii. Mai mult de atat nu stie ce sa faca cu majoritatea covarsitoare a utilizatorilor mai putin inzestrati. Si nu doar ca nu ar sti, dar poate nici nu doreste sa faca ceva.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E modificat genetic daca spun in termen amuzant dar lumea s-a prostit de cand au intrat mai multi/e minori si vin cu toate prostiile pe aici.

| Aleqa a răspuns:

Site-ul e imbunatatit, dar s-a umplut de copii care nu au ce sa faca altceva decat sa-si bata joc, zicand ca ei sunt mari "trolli"...

| CrazyTeenager a răspuns:

Site-ul e chiar mai bun, oamenii in schimb, ei bine, sunt oameni, nimeni nu e perfect happy.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca filtrezi intrebarile de genul "cati cm trebuie sa aiba puta mea la 13 ani" sau "ce sa mananc sa imi maresc sanii" sau "mai sunt virgina daca mi am bagat un deget in piz**" mai raman si intrebarile celor care chiar au nevoie de ajutor

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
TPU a fost mereu aşa. Nu e schimbat.
Acest site e şi serios pentru cei ca tine sau ca mine şi neserios pentru cei de altă categorie.
Pe curând!

| 4b a răspuns:

Omu' se schimba...