| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Nu ati vrea si voi un buton pe prima pagina cu: "Porneste Playlist-ul TPU "?
Trebuie mereu sa intram pe profil si sa dam Play la o melodie, deci butonul asta ar fi de mare folos,

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îi dau un pup avatarului tău, că nu-i pot rezista.
Cât despre buton, ar fi mai comod dacă ar exista (dar și mai încărcat poate), însă inexistența lui, personal, nu mă deranjează.
Dar ideea, recunosc, este originală (cred că ți-ai ales destul de bine nickname-ul).

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru NOname):

Nici pe mine nu ma deranjeaza inexistenta lui...o cunostinta imi daduse ideea.
Mie imi place si avatarul tau.

| NOname a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Mulțumesc.

| EmaS a răspuns:

Vai de mine ce greu este sa intri in Playlist, batranelul de tine!