| IIIIIIIIIIIII a întrebat:

Nu inteleg! Voi oameni buni v-ati facut cont pe acest site doar pentru a va umili cersind "funde"? Eu cred ca am gresit site-ul. Eu cautam TPU( toti pentru unul), un site unde dai si primesti sfaturi. Dar se pare ca am gresit. Cred ca am nimerit pe CVF( cine vrea funda). crying
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

laughing CVF buna asta laughing
Da, de acord, unii chiar sunt extrem de penibili cu fundele lor, dau acolo un raspund de doi lei dar niciodata nu uita sa scrie la sfarsit "fundita plzzzzz?".
Cred ca oamenii astia n-au viata de sunt asa obsedati sa primeasca funde straight face rau e ca si cei care intreaba ii "momesc" scriind mereu la inceputul intrebarii "funda+voturi".

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu cersesc funda ci ajut la nevoie. Noroc.

| Dina a răspuns:

Nu trage atentia, cu cita mai putina atentie cu atit mai bine si cu atit mai putine funde pentru cei care le cersesc.Pur si simplu da sfaturi si da funda celui care crezi ca merita nu din motivul ca ti-a cerut-o, ci pentru ca s-a staruit sa te ajute.Ai nimerit corect adresa, este siteul TPU(pentru cei care ajuta)

| mona a răspuns:

Ai perfecta dreptate

| yhsay a răspuns:

A eu nu vroiam funda laughing dar mersi oricum...
Am uitat sa adaug ca si eu vroiam sa pun intrebarea asta dar mna... cei vizati nu se vor sinchisi si nici schimba...

| yhsay a răspuns:

@ blahblahblahblah : mai daca as putea, ti-as da-o inapoi tongue sau daca as stii cum.

@ Mihaela : Da, eu chiar ma mai iau de cei care pun intrebari stupide si neinteligibile, macar de s-ar exprima frumos si civilizat, dar vad ca n-am cu cine sa ma inteleg.

| CompleteAndUtter a răspuns:

Si eu am pus o intrebare asemanatoare, numai ca nu am dat nici o funda si nici nu am de gand sa dau laughing. Si am numit site-ul TPF[toti pentru funda] laughing. Oricum, ai dreptate in totalitate, dar, din pacate, putini credem acest lucru.

| mihaelabr a răspuns:

S-a prostit si TPU sad prima data cand am intrat pe site am ramas impresionata dar acum sunt dezamagita : e plin de intrebari stupide si de persoane cu aceeasi " calitate" sad

| IIIIIIIIIIIII explică:

Yhsay Ti-am dat funda pentru ca raspunsul tau mi s-a parut cel mai...demn de fundatongue Daca nu o vrei da-mi-o inapoilaughing

| oanabuysomeweed a răspuns:

Ai mare dreptate, din pacate sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a devenit site-ul in ultimul timp, seamana destul de bine cu CFV. Daca vrei sa ajuti, o poti face. Inca mai exista intrebari serioase, care au intr-adevar nevoie de un raspuns serios happy In rest, din ce am observat eu, TPU tinde spre titulatura de "bebelusul hi5".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai o funda si iti zic laughingrolling on the floor

lasand gluma la o parte, sunt de acord cu tine, insa cum raspundeam azi dimineata, e o adevarata placere sa primesti o funda, sa stii ca raspunsul tau a fost de folos cuiva, si nu doar ai plictisit pe cineva cu vorbarie inutila.
hee hee la inceput ceream si eu funda laughing pana cand m-am prins ca cine vrea sa ti-o dea ti-o da oricum. Si cei care aplica intrebari de genul CUM sa fac asta? sau asta? FUNDA! - ei bine si ei gresesc, pentru ca se ajunge ca TPU sa devina o retea de concur, cine are cele mai multe funde castiga...NIMIC! asta e problema, daca am constientiza ca dam rasp numai pentru bucuria de a sti ca ajutam pe cineva, atunci si TPU ar fi o retea mai serioasa. Asa cred.

Răspuns utilizator avertizat