| barbar a întrebat:

Nu mă lasă să evaluez un răspuns. Îmi spune că sunt membru junior. Cum ajung membru senior?

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Sa dai răspunsuri la cat mai multe întrebări.si fara sa înjuri, etc.mia.mi-a luat ceva timp până să ajung senior.

| barbar explică (pentru Marius22222222222):

Aha. Mersi.
Ca să stimuleze.
Păi, mă gândesc că ți-a luat ceva timp!
Depinde și de ștacheta ridicată de TPU, dar și la câte întrebări ai răspuns.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru barbar):

Da.ca si cum esti copil si mănânci ca sa crești mare

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Văd că ai abia 29 de răspunsuri. Când vei ajunge la 100, devii bărbat.winking
Vei putea evalua răspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acumulând puncte...deci răspunzând la cât mai multe întrebări și cât mai bine posibil.winking