| sweetdyana18 a întrebat:

Nu mai este categoria aia din josul paginii, in stanga numita TPU recomanda(sau Prietenii tai recomanda; nu mai retin exact)?

4 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Se pare că nu mai este. Cel puțin eu nu o mai văd. Cine știe ce s-o fii întâmplat cu ea... la câte schimbări au avut loc în ultima vreme, poate acea opțiune nu-și mai avea rostul... cine știe ce gândesc adminii; că doar ei fac schimbările.

| TPU.ro a răspuns:

Nu, acea categorie nu mai exista, dar avem in continuare caseta de like a paginii de Facebook.

Alexandra - TPU

| TPU.ro a răspuns:

Atat caseta de like, cat si plug-in de Facebook indeplineau aceeasi functie si am decis sa ramanem doar cu unul singur.

Alexandra - TPU