| TamplaruAnisoara a întrebat:

Nu mi se mai închide contul, nu am bifat logare pentru 7 zile.Foarte greu se încărca meniurile,apare aproape la fiecare răspuns pe care il postez o fereastra care ma anunța "probleme la încărcarea meniului (time-out). Doar la mine se intampla sau la toți? Ieri mi-am resetat telefonul sperând ca o sa se rezolve problema.Dar m-am înșelat.Ce as putea sa fac, la mine e problema sau a site-ului tpu.ro?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este problema impartita: paginile TPU au temporizare pentru depasirea timpului de incarcare (nu-i vad rostul), iar daca calculatorul /telefonul tau are deschise mai multe pagini /aplicatii si incetineste, atunci timpul este programat pe TPU este depasit si apare eroarea.

| Celcestietot a răspuns:

Pati îi poți da logout din meniu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siteul TPU are probleme dar posibil sa fie vreo problema si la tine.