| Lisa001 a întrebat:

Nu stiu daca aici se pun intrebarile de acest gen, dar de ce nu putem citi mesajele si fara sa ne logam?
Adica sa le citim in mail?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că aşa e firesc, plus, probabil tine şi de securitate.

| Lisa001 explică (pentru NOname):

Mersi de raspuns, stii cumva cum se trimite mesaj la mai multe persoane odata?

| NOname a răspuns (pentru Lisa001):

Pe TPU nu putem să trimitem mesaje la mai multe persoane simultan (probabil şi pentru evitarea spam-ului).

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie de logare ca să le citești, așa prevede regulamentul!
Pa, pa.

evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca mesajele le primesti pe site, pe adresa de email primesti doar notificarile.