| Fatamuntilor a întrebat:

Numai eu am impresia ca TPU a ajuns un,, rai' al,, intrebarilor"' stupide? Si ce culmea sunt destui care raspuns serios asfel de intrebari..Acum ceva timp am,,intalnit" o intrebare in care un user isi poza penisul,ca sa arate ca are o problema de sanatate... Oare era necesar? Ma gandesc ca postarea a ajuns la contact,de ce nu disparut macar poza? Sau zecile de postari asemenatoare?
Parca vad clasicul raspuns al administratiei,, noi suntem doar doua,voi sunteti multi"' OK inteleg, dar cele raporate/sesizate de ce nu dispar?
Am ajuns sa tolerez mai bine cand cineva cere explicatii pentru rezolvarea unei teme- macar cere un ajutor.
Sa fi ajuns situl asta de rasul,, curcilor"?
Vom apuca oare si vremuri mai bune?

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Asa e cand faci ceva si nu dai 2 bani pe acel ceva. Cand faci doar ca trebuie sau doar pentru bani nu ca iti place ceea ce faci. Pacat ca cine are puterea sa faca o schimbare prefera sa isi faca spam la propriile intrebari si sa umple site-ul de voturi. Aiurea.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca 10% sunt intrebari stupide nu poti generaliza angy, nu doar TPU are intrebari tampite, cateodata vad asta si pe un site din Germania tot un fel de TPU cu copii prosti, problema e ca copii astia striga si noi existam cumva trebuie s-a se faca cunoscuti, in ziua de azi prin prostie reusesti asta rapid si eficient

https://www.gutefrage.net/

| Fatamuntilor explică (pentru RAY):

Ray,aici vorbim de TPU,.nu de alte situri.Nu ma interseaza ce se intampla in alte parti.
10% zici? Mai pune tu 20... cu indulgenta.

Plus intrebarile puse aiurea la categorii nepotrivite...astea pot fi muate
Cred ca nu exista paragraf din incalcarile de regulamnet care s-a fie incalcat.
Plus limbajul obscen care nu are ce cauta
Sa se remarce prin prostie?
De ce nu s-ar lauda ca au castigat nu stiu ce olimpiada sau competie sportiva?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Funda? Si eu care ma asteptam sa primesc nefolositor de la "cineva" sau chiar sa se stearga raspunsul laughing.

| Fatamuntilor explică (pentru UnBroken2016):

Ai avut 3 voturi,, folositor'', cred ca funda se dadea din oficiu celui cu mai multe voturi...si sunt de acord cu tine!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Serios? Asta da minune laughing. De fel vad doar nefolositor rolling on the floor. Acum pot sa mor linistit, le-am vazut pe toate.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cam asta se intampla.
Si nu, nu cred ca vom apuca vremuri mai bune. Pana la urma usherii vechi se cam lasa de site din acest motiv.
Deci e vremea "prostiei".

Si inteleg ca mna... nu se poate mentine "oridinea" pe aici, pentru ca mereu o sa apara alte intrebari, si alte intrebari, fara rost.

Poate ca asta e sfarsitul TPU, nu? nu? bine... big grin

| Fatamuntilor explică (pentru DoarBogdan):

Sfarsitul TPU? NU cred.Cel mult va deveni inactiv.
PLEACA aia vechi, vor veni altii si vor forma mereu alte echipe.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pana la urma asta inseamna TPU acum? Intrebari stupide sad

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

TPU este indicatorul perfect al nivelului de civilizatie a Romaniei dar nu e singurul. Ne putem bucura ca si altii au prostii lor nu suntem singuri. Saracia si educatia isi spune cuvantul.

| Fatamuntilor explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

E foarte CLAR ca TPU NU singurul site in care prostia predomina.
Nu ma consoloeaza cu nimic acest lucru.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

S-au puse o gramada de intrebari stupide pe TPU uitat-te pe Zappy Tv pe youtube acolo il vezi pe unul care face caterica de cei care pun intrebari stupide pe TPU si de TPU, alea sunt cele mai stupide intrebari pe care le-am auzit, sincer spun si sigur toate acele intrebari sunt in categoria dragoste si sex.

| alexandrualind a răspuns:

Probabil.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Lasa, ca mai sunt si oameni buni, cu probleme serioase care stiu sa uneasca cuvintele. Cei care pun intrebari stupide le pun pentru a castiga faima in unele serii de pe Youtube numite Intrebari ciudate/stupide de pe TPU.
Tine cont si de ce e bun. Noi asa am invatat la scoala criticam mai intai ce este bun, dupa analizam si raul.
O zi faina sa ai happy

| Fatamuntilor explică (pentru MasterGamer1995):

Intrebarile stupide acopera pe cele seriase si sunt greu de depistat.
Din cauza asta am observat disparitia unor useri valorosi pentru ca nu se simteau apreciati.

Răspuns utilizator avertizat