| LapteMiere a întrebat:

O intrebare pentru cei mai vechi pe aici: puteti sa faceti un procentaj cam cati adulti sunt pe siteul asta?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt destui, crede-mă.

9 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Depinde ce intelegi prin adulti, daca te referi peste 18 ani, atunci un 5% maxim as zice.

| LapteMiere explică (pentru HadesSs):

Bine, mai astept si alte raspunsuri

| Pandicornita a răspuns:

Normal funda?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Eu am mai avut un cont pe aici în trecut, așa că, din câte am văzut, cam 90% din conturile active în acest moment sunt ale uinor adulți

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Adaugă-mă pe mine la adulți, dacă asta te ajută cu ceva.

| Dalmore a răspuns:

Putini, si aia dusi.

| LapteMiere explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cum de raspunsurile voastre se bat cap in cap? (Nu ma astepetam la raspunsul asta apropo)

| LapteMiere explică (pentru HadesSs):

Tam vazut multe intrebari legate de masina, cumparat telefon, sex etc. si nu cred ca sunt atat de putini adulti (cel putini nu sunt atat de activi), totusi nu cred ca sunt nici atat de multi (90%) cu toate ca parca sunt mai multi adulti nu stiu de unde. Na. Nu dau funda?

| HadesSs a răspuns (pentru LapteMiere):

Care e ideea ta?laughing