| Tudy000 a întrebat:

Salut, intrebare pentru cei care va faceti voi tigarile ati luat vreodata de pe siteul tutun-emag.com, e de incredere?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In majoritate, da. Cei care isi fac reclama pe Facebook se prea poate sa pacaleasca.

| Tudy000 explică (pentru Salontanul):

Ma eu l-am gasit pe net, m-am uitat acum de curiozitate pe Facebook, nu dau de el. Oricum e trimis prin posta cu verificare colet deci cand vine am sa deschid frumos galeata si sa vad ce si cum e si cum miroase.

| Salontanul a răspuns (pentru Tudy000):

Atunci poate fi bun!