| TroubleInWonderland a întrebat:

O sa primesc si eu mailul pentru confirmarea adresei?

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Da,daca ai scris admilor, daca adresa este una corecta si valabila si daca cauti inclusiv la casuta spam.Si daca ai putintica rabdare.

| alexs99 a răspuns:

Da,o sa-l primesti, incearca sa-l cauti si in Spam.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Te duci la Editare Profil,
http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Şi scrie deasupra numelui tău,"Nu ai adresa de mail confirmată, apasă AICI". Apeşi unde scrie "AICI" şi după te duci la mail-l tău şi dai pe "Confirmare adresă de e-mail TPU".Îţi apare acolo, un link şi apeşi pe el şi gata.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O sa-l primesti, trebuie avut rabdare.
Cauta in Inbox sau Spam.
Te pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,imediat ce ii vine randul la vizualizare de catre admini pentru ca sunt foarte multe mesaje. Putina rabdare si urmareste si in spam.