| Bogdanux a întrebat:

Observ ca de cateva zile rank-ul si totalul punctelor nu mi se schimba, desi punctele din ultimele 7 zile se schimba in functie de raspunsurile mele.
Probleme tehnice ale site-ului sau?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

In aceasta perioada nu se actualizeaza datele de pe profil (si eu am observat, ca de cateva zile nu se misca nimic; probabil adminii sunt in vacanta), dar nu-ti fa griji, pentru ca s-a mai intamplat si in trecut, iar apoi totul a revenit la normal. Deci, stai linistit!
Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. O seara placuta!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toată lumea de pe site este "blocată" cu punctajul!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

Nu cred ca este o problema tehnica caci la fel se-ntampa la toti userii --- cred ca-i o chestie de setare a contorizarii punctelor

| Bogdanux explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri happy.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Probleme si eu am la fel la 3 zile le da drumu pare mise