| irinabunicica a întrebat:

Pe TPU poti deveni moderator sau administrator

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Admină NU ai şanse să ajungi deoarece avem doar 2 Admine angajate de "patronul" site-ului!

Iar ca să ajungi "moderatoare" mai ai MULT de aşteptat happy
Eu activez pe site de aproape 3 ani, sunt în "top 10" şi încă NU am "drept de moderare conţinut" laughing

Din punctul meu de vedere ( destul de realist ), aş spune că şansele ca tu să ajungi moderatoare sunt INEXISTENTE - fără supărarewinking

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti fi moderator, in sensul ca poti aproba sau sterge intrebari si raspunsuri.
Ca sa fii administrator este necesar sa fii salariatul firmei care detine TPU.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
In functie de implicarea ta pe site este posibil sa te numeasca moderator, asta ar insemna sa ai o atitudine demna pe site/sa nu cersesti voturi/fundite/sa ai un limbaj adecvat.
Cat despre administrator timpul va decide pe toate.
Pentru moment sunt admini si vad ca se descurca.
Dar daca ai ceva propuneri interesante, le poti trimite un mesaj adminilor
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna sa ai:)

| Fatamuntilor a răspuns:

Admnii pot alege moderatori si asta doar dupa ce le studiza temeinic profilul.Raspunsuri de calitate, sa nu se implice in conflite si cred e nevoie si de vechime pe site.
Administratia zice ca nu sunt in cautarea de noi colegi...La cate probleme sunt eu as zice ca da.
Oricum nu cred ca isi vor alege colegii pe cineva dintre noi, cu toate ca cred multi ar merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moderator DA, daca vor adminele, administrator, te asigur ca nu vei ajunge.Mult noroc.