| SaveTheNature a întrebat:

Pe TPU sunt interzise jignirile, insultele etc Dar totusi multi insulta(in lipsa de ocupatie). Ce fel de robotel de sortare a raspunsurilor are TPU?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Există opțiunea Raportează, fă și tu abuz de ea cum alții din lipsă de ocupație dă cu noi de pământ.
Frumos din partea lor dar nici noi nu cedăm!
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Nu poate sa faca un robotel om pe cineva. Daca acestuia ii lipsesc unele reguli ale bunului simt si cei sapte ani de acasa, slabe sanse. Unii atunci se simt bine cand jignesc pe ceilalti. Cred ca asa vor demonstra cat sunt ei de superiori.

| blueangel99 a răspuns:

Unul defect rău de tot.
Userii nu sunt văzuţi de admini decât dacă îi raportează cineva.
Asta e. Soarta!
Îi raportezi pe vreo 3 şi nu îi mai bagi în seamă.

Pa, pa!

| blueangel99 a răspuns:

Stai liniştit laughing
Nu încep cu "Bună"
Uite stilul meu de a răspunde:
*răspuns*

Pa, pa! sau Sper că te-am ajutat! sau Baftă! sau Numai bine! sau Succes!

Acum te-ai lămurit?

| TPU.ro a răspuns:

@Naturalpronatura: Dupa un anumit numar de raspunsuri sau intrebari, acestea sunt automat aprobate. In ceea ce priveste insultele sau jignirile, aici avem nevoie de ajutorul vostru pe care ni-l oferiti prin raportari.
@Jelli: Multumesc tare mult pentru sesizare. Astazi ne vom ocupa si de cuvintele vulgare scrise cu diacritice si acestea vor fi respinse automat.

Alexandra - TPU

| bianca9422 a răspuns:

Buna!
Asa cum ti-au raspuns si alti utilizatori mai jos, robotelul incepe sa miste doar daca noi apasam pe butonul rosu si mare(Raporteaza)

Atata timp cat e, de ce sa nuil folosim daca trebuie?!

Mult succes happy

| Paulla a răspuns:

Unul agramat, asta îţi pot spune sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un robotel aiurit care ne face analfabeti. Ca sa nu mai zic ca vulgaritatile pot fi scrise fara problema cu diacritice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu. Intru de la calculatorul unchiului cand nu e acasa. Tot astept sa vina de la reparat al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia lasa omleta lui BUNICU (nu bosorog!) si raspunde-mi la intrebarea din privat. Da sau nu?