| BuzZarDel a întrebat:

Pentru Administratorii TPU :Acest site este dupa parerea mea cel mai bun de acest fel din Romania dar totusi are o problema extrem de grava din punctul meu de vedere...de ce dupa ce postezi o intrebare/raspuns, trimiti mesaj, incarci alt avatar, actualizezi profilul etc dureaza asa mult sa se actualizeze? Plus ca navigatul pe site este extrem de greoi se incarca prea greu paginile, cateodata postezi intrebari care desi le specific categoria nu apar si altele... Daca nu cer prea mult as dori sa stiu din ce cauza este asa "lag" pe site si de ce nimeni nu ia masuri As da un exemplu
Yahoo mail mai tineti minte ce slow era inainte si acum vedeti dupa noul upgrate ce rapid si simplu e? mu se poate face o chestie asemanatoasre pentru TPU? SPER CA NU V-AM PLICTISIT PREA rau si sper ca nu am facut prea multe greseli ortografice sau am mancat litere etc Multam! :X

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, BuzZarDel!
Trimite aceste întrebări şi la Contact http://www.tpu.ro/contact! Aşa vei fi auzit/ă de cine trebuie.
Şi da, tuturor ne-ar plăcea, că site-ul să funcţioneze mai bine. Şi sper, că într-o bună zi acest lucru chiar va fi posibil şi vom simţi beneficiile lui pe pielea noastră...
O seară plăcută! Numai bine!

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Plateste tu pentru imbunatatirea serverului laughing

| Esperança a răspuns:

Atunci de ce nu intri aici http://www.tpu.ro/contact si sa trimiti acest mesaj direct administratorului :)

| 334499 a răspuns:

Se poate rezolva dar ne lasa sa ne facem draciwinking

| Dianne_9377 a răspuns:

De accea se incarca greu, pentru ca sunt foarte multi utilizatori! Si eu ma confrunt cu acceasi problema dar, nu prea pot face nimic!